A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

J-demon - Sniptes


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/08/2012

2012-08-02T08:38:28

ti e din baby kshire knej kush po vjen
pe din cka po bjen shum nxet prap ta len
ngon qa po boj pot pelqen a spot pelqen
dosti me refren ta dridh krejt ket venn
zemer sille ose kcene drejt me mu
pe din qa po du qe mas teje jom tranu
thoben eki high shoqen eki okey
masi ta kry ty me ato ekom playy
un e nxej se pe vrej po afrohet si magnet
nuk i foli vec e kshyri ajo goten n'tok e cet
ka siklet per lezet vec niher me mue tjet
pasha nonen si ta shtin'dor si balen bertet

dridhe ladyy je bash e trent
pe sho qe pe do qe ta jap une apet
ki nevoj sonte me mu me luujt
shoqen eki ngat starliti tu ju gjujt
play e bojna na vet nese don ti apet
me ni veten ma let
um ngon si shpesh e po nisesh me mu shluu
ty tzo un pa fjal me sy tut shiku
stop hitete ren nculb ti qes
relax eboj fresh per femra full en kesh
ha shum sexy ty ka pe sill
ngeje sa ma shum ta plotsoj cdo deshir
zemer normal dhipatt qohenn peshh
bertasin jeni tpart edhe nisnuu me u desh
heii ca po don nije mir cka po bi
ksaj here j-demon prap me 1 hit tri

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018