A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

J-Demon - Un Dhe Ti  (Feat. Starlit)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/03/2015

2015-03-08T21:26:21

Featuring

Starlit


Reptura 1 J-demon

krej te kshryn ty
sicilit i bje ne sy
kejt kan meu kthy
me pa ka po shkon ty === 2x

dallon me ato se ti je ma e mira
zemer ty tdu llojlloj plot menyra
m'pelqen kur enesh me shoqee
krejt ty tkshirin se je bukuroshe
ato qe iki prefekt krejt i ki
sdi cka me bo kur tsho para syve tmi
um cmend .. me at trup qka eki
syt sun ti heki baby krejt mki habiT

Ref:
Jooooooo
jo nuk mundem pa ty teee rriiiiii
duaa ti puth ataa syyyyyyy
ne nje nat te qett vetem un dhe tii

reptura 2 : STARLIT

un mendoj per tyy e e e eyy
i'm crayz for you
ti mpelqen edhe edin qe veq ty tduu
Veq ty tdu tdu tduu
po pres caa thu thu thuu
cifti perfekt ti me mu
tjeter kush me ty smun mu krahasu
ku do qe shkon ty te ndjeki
ku do qe shkon ty te flas
dashuria nuk osht flet
qe ca do shkun nto me laps
paramendo qe krejt i lash
edhe zemren ty ta dhash
edhe ty mu mdon nuk ki ca bon
un ty si 1 me 1 milion

Reptura 3 J-demon

krej te kshryn ty
sicilit i bje ne sy
kejt kan meu kthy
me pa ka po shkon ty === 2x

t'njekin nqytet provojn metu afru
veq tung me jav bo ah ki mi tranu
You make my crazy plot jon kat thojn
jo veq une po edhe tjert jon kat dojn
danger love dagner krejt je ka dokesh
m'hipnotizon qe seksi eki thobenn
belin e holl bash me flokt e gjata
bjondine e bukur qe tpret si shpata

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018