A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: J Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Në Shtator 2016, J Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Sexy Girl"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Florian Nazifi

Joan Mezini

Rilind Kallaba

Diego Gomes

Liroo

Drilond Tahiri

John Shahu

Arjali

Mariglen Tirona

Steko


Tags: J Gashi, Jeton Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018