A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: J Jam është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Shkurt 2018, J Jam, Bino & Denny Njeto publikojnë videoklipin "Westiron"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc Romi

Rely

Santi

Ghost

E'z

Bledar Pulaj

Yella

Lnb

Qendro

ANS


Tags: J Jam

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018