A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arian Kosumi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Arian Kosumi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi Arian Kosumi, i njohur si Jachki, më datë 29 Gusht 2016, publikon videoklipin "Veni Jem", në bashkëpunim me Naser Berisha. Kënga është një duet interesant ndërmjet një rep-artisti dhe një rokeri. Për realizimin e këtij projekti dy këngëtarët kanë punuar me producentin Floriant Salihu, i cili ka bërë muzikën. Jachki dhe Naser Berisha janë kujdesur për tekstin, kurse temë e këngës janë pakënaqësitë e popullit, ka thënë reperi. Kjo këngë i pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Barooti

Niil-B

Bonsaton

Tiki

I.N.S.E.C.T

SL

Mc Qoppa

Big Wolf

Dj Blunt

Don Pizhi


Tags: Arian, Jachki, Arian Kosumi, Jacki

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018