A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Janina Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 9 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Janina Mustafa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Fillet e para te muzikes i filloi ne grupin Xixellonjat te Prof. Drita Rudi Merret edhe me aktrim dhe ka interpretuar ne serialin "Lezeti i Pleqve". Në Gusht 2016, Janina Mustafa merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Ne Harten E Madhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rita Daklani

Treva Riza

Urtina Ramadani

Arsa Dervishi

Eanda Nishevci

Anisa Hoda

Sara Mulliqi

Stina Shala

Hana Orllati

Finesa Sadiku


Tags: Janina Mustafa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018