A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jashar Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jashar Hoxha është një këngëtar i njohur. Jashar Hoxha është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, njekohesisht AutoDidakt. Jashar Hoxha siç është I njohur për publikun jeton ne Drenas dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar Kosovarë. Në skenën Kosovare u paraqit fillimisht si këngëtar ku lansoi Kengen e tij te pare te titulluar" ME KANE THEN ". E nisi shumë mirë karrierën e tij si këngëtar në festivale duke mos anashkaluar pothuajse asnjë festival të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kasso

Shqipran Maliqi

Muaad

Tin (Boletin Musa)

Besart Halimi

Trim Jakupi

Krayzie Xia

Big Boy Niti

Explicit

Potera


Tags: Jashar Hoxha

Krijo Një Kartolinë