A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jashar Sejdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jashar Sejdiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Më datë 4 Shkurt 2013, Jashar Sejdiu & Idajet Sejdiu publikojnë videoklipin "Djal More Jezit". Më datë 1 Nëntor 2016, Vllezerit Sejdiu publikojnë videoklipin "Vjeshto Moj Virane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Djal More Jezit
Vjeshto Moj Virane


Artistë Të Ngjashëm:

Bardhok Lucaj

Idajet Sejdiu

Besim Haliti

Rrahim Fejzullahu

Halit Gashi

Hasan Cetaj

Mendi Buci

Mehdi Berisha

Qazim Beka

Selman Maliqi


Tags: Jashar Sejdiu, Jashar Seidiu, Idajet Sejdiu, Vllezrit Sejdiu, Vellezrit Sejdiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018