A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Jasmin është një këngëtar. Jeton ne Diber (Diber e Madhe) Maqedoni dhe ka marr pjese ne disa festivale. Në Maj 2008, Jasmin merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Do Te Te Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

A Loc

Elvin A.K.A Mbreti

Dj Bungi

Tonny-D

B-Ullet

8kg

Backy

Arflet Selmani

Bejuos

Ag-Beatzz


Tags: Jasmin

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018