A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jasmin Nikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jasmin Nikaj është një këngëtar i njohur. Në Dhjetor 2017, Jasmin Nikaj merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Ti Je Lulja". Më datë 18 Tetor 2017, Dorentina Berishaj & Jasmin Nikaj publikojnë videoklipin "Dalim Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kacy Style

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Taulant Ajvazi


Tags: Jasmin Nikaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018