A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jasmina Hako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Firenze 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jasmina Hako është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ndoqi katër vjet shkollë fillore "G. Mameli" në Firence e me pas shkollën fillore "Pjetër Budi" në Tiranë. Hobi i saj është muzika e gjuhëve të huaja. Këndon prej 5 vitesh. Ajo ka marrë pjesë në disa festivale dhe ka arritur përherë të marrë me vete çmime të rëndësishme. Këngëtarja e saj e preferuar është Ariana Grande. Jasmina gjithashtu pëlqen të publikojë në platforma online, si YouTube, këngë të kënduara nga ajo. Ajo fitoi vendin e parë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Speranza Bregasi

Vivian Biagioni

Aurora Karaqica

Eda Muça

Jasmina Dervishi

Anjeza Sejdia

Amela Buzi

Kleansa Susaj

Uendi Goga

Alina Jani


Tags: Jasmina Hako, Jasmina Heko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018