A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jason Derulo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Miramar, Florida 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Jason Derulo është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Jason Joel Desrouleaux, better known by his stage name Jason Derulo (a phonetic spelling of his last name), is an American singer-songwriter and dancer. Since the start of his career as a solo recording artist in 2009, Jason has sold over 30 million singles and has achieved six Top 5 singles, including "Wiggle", "Talk Dirty", "The Other Side", "Ridin' Solo", "In My Head", and "Whatcha Say". After producing records for several artists and writi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bruno Mars

Chris Brown

Nick Jonas

Faydee

Taio Cruz

Iyaz

James Arthur

Stromae

Ed Sheeran

Edward Maya


Tags: Jason Derulo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018