A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerard Merdani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gerard Merdani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete eshte Gerard Merdani. Ka realizuar disa kenge ku mund te permendim: "Qyteti i harruar", "Sillesh sillesh rrotullon", "It still hurts" etj. Në vitin 2011, Gerard Merdani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja. Në Maj 2015, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Emrin Tim". Më datë 7 Dhjetor 2016, Ger...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

I biri i

Sherif Merdanit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stiv Boka

Deklan

Dilan Reka

Xhevi

Ardit Çuni

Mateus Frroku

Glaugus Furtuna

Genti Deda

Adriano Rama

Kristo Thano


Tags: Gerard Merdani, Jay Beat, Jay Beat A.K.A Unstoppable, Geri Merdani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018