A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jehona Ibishi është një këngëtare e njohur. Në vitin 2014, Jehona Ibishi merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Më datë 10 Korrik 2014, Jehona Ibishi publikon videoklipin "Ma I Mire Je Single"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sevi

Luljeta Kuraja

Xhesika Lela

Ema Bytyqi

Liliana Kanina

Aida Hani

Irma Gurakuqi

Entela Ilirjani

Mimoza Selimi

Jorida Zaimaj


Tags: Jehona Ibishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018