A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jehona Lumi - Era


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10


Vjen naten vone,
endrrat lehte mi perqafon.

Neser, sikur dje dhe sot,
se cfare di kurre nuk me thote.

Dhe ty, sikur cdo njeri
te pushton ne fshehtesi,
se ajo te gjitha i di,
se cka dua une nga ti.

REF:

Dhe vazhdon, me ne jeton,
e paftuar hyn ne boten tone,
dhe nuk shkon,
ndjenjen tone e remben
dhe diku larg e dergon.

Dhe ty sikur cdo njeri,
te pushton ne fshehtesi,
se ajo te gjitha i di,
se cka dua une nga ti.

REF:

Dhe vazhdon me ne jeton,
e paftuar hyn ne boten tone,
dhe nuk shkon,
ndjenjen tone e remben
dhe diku larg e dergon.

Ne nje kohe te kryer,
ndoshta dikur,
nje ndjenje te thyer
ty ta kam falur.
Sa endrra s'mi ke kthyer
asnjehere
sa fjale te mia
enden ende neper ere.

REF:

Dhe vazhdon, me ne jeton,
e paftuar hyn ne boten tone,
dhe nuk shkon,
ndjenjen tone e remben
dhe diku larg e dergon.