A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jehona Lumi - Ma Fal At Buzëqeshje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2012

2012-02-19T17:20:57


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Fal At Buzëqeshje" kënduar nga Jehona Lumi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jehona Lumi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin