A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Sopi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jehona Sopi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shkollen e msesme e kreu ne Prishtine. Ajo ka marre pjese ne shum festivale dhe ka fituar mjaft çmime. Tashmë si një këngëtare e afirmuar, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve. Ka filluar të këndojë që e vogël, e njëkohësisht është paraqitur edhe në spektakle të ndryshme bukurie. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, ajo nuk është vetëm e pëlqyer dhe adhuruar në Kosovë, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Jam Ajo Qe Jam (2003)

Emocion


» Dërgo Një Këngë »

Këtë Verë
Jam Ajo Qe Jam
Marramendja
Të Shkuara
Work It Girl
Caje Sukarije (Remake 2015)
Kriza
Pervjetori


Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Susuri

Mimoza Shkodra

Adelina Thaqi

Diellza Kolgeci

Dafina Dauti

Monika Salihu

Jeta Faqolli

Ingrit Gjoni

Eneda Tarifa

Leonora Poloska


Tags: Jehona Sopi, Jeona Sopi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018