A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jennifer Hudson

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Chicago 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Jennifer Hudson është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Jennifer Hudson lindi në Chicago si Jennifer Kate Hudson. Është një këngëtare dhe aktore amerikane. Hudson filloi në vitin 2004 në shoun konkurime American Idol në Atlanta, në ata ajo gjysëm finalen e arriti. Ajo këndoi në duet me Meat Loaf këngën The Future Ain't What It Used To Be, që mundët të dëgjohet në albumin Bat out of Hell III: The Monster Is Loose. Në nëntor 2006 nënshkruajti ajo një kontratë me labelin muzikor J Records. Në filmin dram...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Ciara

Miranda Lambert

Nicole Scherzinger

Shontelle

Loreen

Cheryl Cole

Carly Rae Jepsen

Leona Lewis

Malù

Anahi


Tags: Jennifer Hudson

Krijo Një Kartolinë