A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jenny Jonas

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jenny Jonas është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Korrik 2015, Jenny Jonas publikon videoklipin "Ne Zemer", në bashkëpunim me Elgit Doda. Më datë 1 Shtator 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Edhe Sonte". Më datë 31 Dhjetor 2018, Jenny Jonas publikon videoklipin "Over & Over". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Filloreta Raçi (Fifi)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sara Kapo

Ayssel Kristuli

Enia

Matilda Mati

Elma

Verona Berisha

Qendresa Ibishi

Klaudia D.

Keisi

Dea Rifati


Tags: Jenny Jonas

Krijo Një Kartolinë