A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Jens është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. A boy in his early teen years came from a small town to the capital of one of the most delusional countrys in the world.his thoughts were very different from his friends and schoolmates, he daydreamed when he was alone, he wanted you to know him, he wanted to spread his thoughts,to give them to you. Because his cocky arrogant character told him that his thoughts were the right cure to change your moment,your mood,your feelings, your life, and he ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ludo

Dj Jajki

Dj Geek

Arnon

Gaz Neziri

Dj Denny

Arlito

Elidon

Dj Manco

Dj Flame


Tags: Jens

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018