A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Jeta është një këngëtare e njohur. Në Maj 2012, Jeta merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Ti Nuk Ke Faj", në bashkëpunim me Gita....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merita Kastrati

Teuta

Albana Kelmendi

Fahrie Krasniqi

Vanesa Kurtaj

Fatime Jashanica

Klodiana Hasani

Servete Krasniqi

Mimoza Hyseni

Afërdita Xheladini


Tags: Jeta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018