A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jeta Abazaga & Mjellma Abazaga - Kurreshtja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2007

2007-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Polifest Kids 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kurreshtja" kënduar nga Jeta Abazaga & Mjellma Abazaga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jeta Abazaga & Mjellma Abazaga i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin