A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Jeta Abazaga - Potpuri Gezuar 2014


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/01/2014

2014-01-23T16:50:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Gezuar 2014" kënduar nga Jeta Abazaga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Yll Demaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me lot ne sy te kam kerku
Emnin tand ta kam kendu
A thu dielli do te me ngrohe
Edhe kete pranvere

A thu dielli do te me ngrohe
Edhe kete pranvere

Ref...x2
Knon bilbili
Po kendon sot veç per mua
Me u gezu e me u sheruar
Shpirtin tim te mjere

Shume po zgjatka dashuria
Pastaj me mundon vetmia
Kend tash ajo e gezon
Kend e ledhaton

Kend tash ajo e gezon
Kend e ledhaton

Ref...x2
Knon bilbili
Po kendon sot veç per mua
Me u gezu e me u sheruar
Shpirtin tim te mjere

...

Cajin kur ta pishe aman aman
Citja pak limon e x2

Veç per hatrin tem moj vajze
Veç per hatrin tand e x2

Ujin kur ta pishe moj zemer
Mos e turbullo x2

Dashurine e pare moj vajze
Kurre mos e harro x2

...