A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Jeti është një këngëtar i njohur. Në vitin 2004, Jeti publikon albumin "Jam Djale Shes Basma". Më datë 31 Mars 2013, Jeti publikon videoklipin "Perendia Ty Te Mori"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Orhan Zeneli

Nusran Fera

Breaker G

Nysret Hyseni

Burim Kastrati

Niku

Osman Shehu

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Genti


Tags: Jeti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018