A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jetmir Banishta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jetmir Banishta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në vitin 2013, Jetmir Banishta merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Në Maj 2014, Jetmir Banishta merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Asgje S'me Mjafton"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flamur Cana

00 Genti

Andy Dj

Erjon Korini

Iljard Shaba

Dashnor Diko

Elton Deda

Françesk Radi

Rudi

Ervin Bushati


Tags: Jetmir Banishta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018