A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Drevinja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jeton Drevinja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Prill 2018, Jeton4Real publikon videoklipin "Real Talk"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Labb.1

MMG Babloki

The Rose

White Devil

V-Ton

Kingston

King Link

P-Life

Dashoni

Last Daddy


Tags: Jeton Drevinja, Jeton4Real

Krijo Një Kartolinë