A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Hondozi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Jeton Hondozi është një këngëtar i njohur. Më datë 6 Janar 2015, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Xhan Xhan". Më datë 18 Gusht 2015, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Zemra E Ndaluar". Më datë 19 Tetor 2016, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Zerooman. Më datë 27 Prill 2017, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Mka Tradhetu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Genti

Nysret Hyseni

Bekim Kastrati

Sami Kallmi

Xhelal Xheladini

Niku

Burim Kastrati

Berati

APG

Viagra


Tags: Jeton Hondozi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018