A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Nreca

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jeton Nreca është një këngëtar. JETON NRECA is wanted for a sexual assault that occurred in 2010. Nreca fled to New York City then possibly to Albania. Nreca made threats against the victim’s family, not to pursue the sex assault case. Nreca’s current location is unknown at this time....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adi Sipri

Gezim Demaj

Driton Gashi

Nari

Jakup Demolli

Ermir Taja

Mergim Mazreku

Mafia

Albo 06

Sazan Mecani


Tags: Jeton Nreca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018