A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • J
  • Jeton
  • Potencialin N'maximun

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Jeton - Potencialin N'maximun  (Feat. Bx-A, Pejoni & Phenom)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/01/2014

2014-01-04T05:16:27

Featuring

Bx-A

Featuring

Don Phenom

Këngë e albumit:

"13 çingrrao"


Intro: Presioni
.....................................................
Ky sen shkon per kejt ata qimt e nones
Qe menojn se mujn me bo ma mir se na
.....................................................

Ref:3x Pejoni
.....................................................
Potencialin n'maximum sje aspak si un
Kejt vullnetin me e dhon ti sje aspak si un
.....................................................

Jeton
.....................................................
Vi une hi mran beat'it ja shti
Fllo qe kan qef shumica me ndi n'pergjithsi
Jetoni ka goja blun machin
Mgojn mu njerzt per tjert nuk di
Kallxojn vet muzika thojn perfekt
Jetoni me talent a je qaj vet


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018