A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jimmy Rock F - Me Vie Te Flas


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2018

2018-12-04T17:19:55

jeta me ngjan sy mbyllur
i tretur ne mendjen time
dua te qirrem per kohen dhe jeten
si i huaj udhta i jetes te mbetem
me vie te flas e te bertas
per popullin per jeten
per historin te gjitha dua ti mas
me vie te flas e te bertas
per sy te ngopur o popull
per jete te njome
per penden e ngritur ne re
i kthyer ka qjelli buzeqeshem
sikur duhet ne ket ender te jesh
si foshnje si njeri jeten ta shijojsh
e bota ne vuajtje jeton.
me vie te flas e te bertas...

tekst: Kastriot Bushi


Ky tekst u dërgua nga jimmyrockf
Më Shumë...