A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joan Mezini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Joan Mezini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Në Shtator 2016, Joan Mezini merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Zemren Ma Ndal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diego Gomes

Rilind Kallaba

Florian Nazifi

J Gashi

Liroo

Drilond Tahiri

Arjali

John Shahu

G-Ortin

Nuclear Pimp


Tags: Joan Mezini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018