A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joana Ngresi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Joana Ngresi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Joana Ngresi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Epoka High Tech"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Linesa Ukshini

Vesa Konjufca

Diona Shkodra

Deina Kolshi

Lorena Bekteshi

Alejna Svarqa

Afra Jakupi

Anida Kadriu

Debora Zymberi

Klodiana Ramadani


Tags: Joana Ngresi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018