A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Joe Artid Fejzo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tirana 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Joe Artid Fejzo është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Joe Artid Fejzo graduated from the Academy of Fine Arts of Tirana, Albania, after 16 years of studying piano. In 1988 he was hired by the Opera Theatre of Tirana as a concert pianist, escort of the solo dance and guide of the solo lyrical. After two years of numerous and intensive activities, his concert repertoire carried out successfully, as the Concert N° 1 in La- of Eduard Grieg; Concert in Re B+ of Tchaikovsky as well as music by Rachm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gjergj Leka

Ardian Trebicka

Arjan Toci

Fred Delaj

Reshit Boka

Spiro Roko

Ferdinant Bjanku

Hysni Alushi

Nimet Leka

Thoma Mahilaj


Tags: Joe Artid Fejzo, Joe 'artid' Fejzo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018