A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Shahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Australi 
BIOGRAFIA: John Shahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. English: John attended Kedron State High School at the age of 14. He was born in Albania and has been a resident in Australia since 2007. He even had to learn to speak English when he first arrived! John has been a student of Neridah Vocal Studio and he also does weekly guitar lessons. John loves playing and singing Reggae and R&B and he also writes his own songs. He aspires to be a professional performer. Shqip: John lindi ne Tirane ne viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjali

Rilind Kallaba

Florian Nazifi

Liroo

J Gashi

Diego Gomes

Drilond Tahiri

Joan Mezini

Lekssi

Eldi


Tags: John Shahu

John Shahu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018