A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Tilio

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: John Tilio është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Shtator 2017, John Tilio publikon videoklipin "Prek Cdo Limit", në bashkëpunim me Vinsmoker. Më datë 23 Korrik 2018, John Tilio publikon videoklipin "Aktore". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agon Latifi

Mevlud Rahimaj

Enur Pakashtica

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Rod

Arian Gollopeni

Isak

Gust Gjeci

Phatooni

Qazim Morina


Tags: John Tilio

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018