A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Van Ride

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: John Van Ride është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 29 Gusht 2014, Gerta Mahmutaj & John Van Ride publikojnë videoklipin "Pija Me Emrin Tend". Në Shtator 2016, Gerta merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Vetes", në bashkëpunim me John Van Ride. Më datë 12 Maj 2017, John Van Ride publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Gerta Mahmutaj. Më datë 4 Korrik 2018, Gerta Mahmutaj publikon videoklipin "Ku Ma Ke", në bashkëpunim me John Van Ride. Muzika e këngës u punua nga Jo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I fejuari i

Gerta Mahmutaj

Knuati i

Aurela Gaçe

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Andy Dj

Dj Vicky

Vali Corleone

Julian Mustafa

Rudi

Flamur Cana

Erjon Beci

Gent Bushpepa

Eleminimi

Vani


Tags: John Van Ride

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018