A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Jojo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Korrik 2019, Jojo publikon videoklipin "Merre Zemren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Lily N

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Jojo

Krijo Një Kartolinë