A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jola Muça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jola Muça është një këngëtare. Më datë 13 Nëntor 2017, Jola Muça publikon videoklipin "Ti Shko"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Reti Cuka

Hata Koca

Laurena Hajdari

Besa Hajdari

Esmeralda Hoxhaj

Nes'sa

Vertuna Shemshedini

Amanda

Kristjana Gjini

Behare Bytyqi


Tags: Jola Muca

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018