A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jolanda Kojlovic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jolanda Kojlovic është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në vitin 2016, Jolanda Kojlovic publikon albumin "Potpuri Jugu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elejda Dosi

Griselda Pepa

Merushe Xhihani

Donika Pecollari

Tefta Kondo

Eglantina Doko

Luljeta Konomi Haxhi

Laxarela

Juli Cenko

Rezarta Hoxhaj


Tags: Jolanda Kojlovic, Joly

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018