A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jon Dhe Janina Dardhishta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jon Dhe Janina Dardhishta është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Jon Dhe Janina Dardhishta marrin pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Kenga Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Koela Dhe Eldi

Erlini Dhe Ervini

Ela Dhe Bora

Havushe Dhe Andrin Salihi

Olta Dhe Elda Sadiku

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Ylber E Drilon Azemi

Vellezrit Kuqi

Laura Dhe Bleona Hashani

Eduard Dhe Bleard


Tags: Jon Dardhishta, Janina Dardhishta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018