A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Gjoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jona Gjoka është një këngëtare. Më datë 20 Mars 2014, Jona publikon videoklipin "Faier", në bashkëpunim me Chipsi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bledona Sylaj

Enisa Zyberi

Vjollca Nika

Lili Kumrija

Ina Mexhitaj

Artiola Hamdiu

Klodi (Tf11)

Anastasja Skënderaj

Bela Xhindoli

Bruna (Popullore)


Tags: Jona Gjoka, Jona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018