A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Kapllanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Jona Kapllanaj është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2013, Jona Kapllanaj & Martin Mera marrin pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dola Lart Ne Male". Në vitin 2007, Jona Kapllanaj publikon albumin "Dua Kengen Labe". Më datë 24 Mars 2012, Jona Kapllanaj publikon videoklipin "Labes Se Vogel". Më datë 11 Maj 2013, Jona Kapllanaj publikon videoklipin "Buzet E Tua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kela Deda

Dea Xhemaili

Karolina Lopez

Agnesa Thaqi

Lirije Camaj

Elsa Mrruku

Rakipe Karaj

Tina Pepa

Jessica Mulliqi

Selina Prelaj


Tags: Jona Kapllanaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018