A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Pepkolaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Jona Pepkolaj është një këngëtare e njohur. Ajo është me origjinë nga Tropoja dhe pjesë e etiketës "Bulza Entertainment". Në vitin 2017, Jona Pepkolaj merr pjesë në The Voice of Albania 6. Më datë 24 Shkurt 2018, Jona Pepkolaj publikon videoklipin "Eyes". Muzika e këngës u punua nga vetë Jona Pepkolaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Irsa Qosja

Xhejni Lito

Desara Smakaj

Savjana Vjerdha

Himena Ymeri

Anita Musliu

Edona Gjinaj

Besiana Shkodra

Vanessa Krasniqi

Goldi Halili


Tags: Jona Pepkolaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018