A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jona Rada

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Jona Rada është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2007, Jona Rada merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pasqyra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Deshishku

Blorentina Morina

Albina Sinani

Vesa Kiseri

Erika Ahmeti

Shejla Sylejmani

Nea Hamza

Rea Rexhepi

Xhesuida

Lyra Basha


Tags: Jona Rada

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018