A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Jona Zeneli - Kendoj Shqip


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2014

2014-11-28T19:09:45

Pjesëmarrëse në

Lyra Fest 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kendoj Shqip" kënduar nga Jona Zeneli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Zeneli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin