A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Jona Zeneli - Stili Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2016

2016-10-23T22:31:18


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stili Im" kënduar nga Jona Zeneli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jona Zeneli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin