A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonald Haxhia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Memaliaj 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Jonald Haxhia është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Qe ne moshe te vogel eshte aktivizuar ne aktivitet e ndryshme qe organizoheshin ne qytetin e Memaliaj dhe Rrethit Gjirokaster. Ne moshen 16 vjecare ai shkruajti kenget e tij te para me grupin qe kishte krijuar.Ndersa ne vitin 2009 me Grupin Alternative ai nxorri Albumin e tij te pare dhe klipin e pare me kengen Dramë mature titull qe mbante dhe albumi i tyre i pare tashme ai ka kenduar disa kenge edhe si solist ku kenga me e re titullohet Baby nj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Alternative

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Lintor Osmenaj

Alban Arifi

Bledi Polena

Niko

Indrit Lelo

Joni Aliraj

El Padrino Man

Maringlen Linadi

Denis Kraja

Vukman


Tags: Jonald Haxhia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018