A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonathan Pilika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Jonathan Pilika është një këngëtar. Në vitin 2014, Jonathan Pilika merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Në Maj 2015, Jonathan Pilika merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Me S'te Njoh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Double D

G.M.C.D

Fatmir Ademi

Rbs

Dr.Rabbit

Marin Jancu

Mr. Babushi

Zibo

Buli


Tags: Jonathan Pilika, Jonatan, Xhonatan Pilika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018