A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonida Kuqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Jonida Kuqi është një këngëtare e njohur. Në Maj 2004, Jonida Kuqi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Do Më Kërkosh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Merita Jahdautaj

Samire Muçaj

Xheneta Fejzullahu

Vjollca Shala

Alma

Artemida Qarri

Nebahate Batllava

Valentina Kito

Bali Shkodra

Valbona Brajshori


Tags: Jonida Kuqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018