A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jozefina Simoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Jozefina Simoni është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jozefina është rritur me muzikë dhe megjithëse në moshë të vogël, nuk e imagjonon dot veten larg këngës. Ajo studion për Kitarë në shkollën e mesme “Prenk Jakova”, edhe pse arma e saj e fortë mbetet vokali. Njohja me trajneren e saj ka qenë e hershme, në një talent show për fëmijë ku Jozefina merr mësimet e para nga Alma, e cila ishte e bindur për talentin e saj premtues. Jozefina mban mend se hera e saj e parë në skenë ishte shumë emocionuese, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Motra e

Aldo Simonit

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Venera Visoka

Elisa Salla

Liridona Sinani (Dona)

Viki

Enkeleda Gjongeci

Almeda Luca

Agertina Muca

Anisa Dervina

Mira Meziu

Fabiola Agalliu


Tags: Jozefina Simoni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018